OSTATNÍ PODLAHÁŘSKÉ SLUŽBY pro rok 2020

♣ Montáž schodů a schodišť :

Orientační Formulář 0119 :  Montáž schodů a schodišť je určen pro POPTÁVKY - které jsou teprve ze strany poptávajicího v realizační přípravě ! Poptávajicí nemá skutečnou či konečnou představu o své poptávce a bude-li vůbec v dohledné době , POPTÁVKU REALIZOVAT . Vyplněním formuláře získá ORIENTAČNÍ INFORMACE o cenách a podmínkách pro svou poptávku .
Berte na vědomí , že tento formulář bude zpracován " Sdružením podlahářů " a nebude přeposílán na ostatní Podlahářské firmy . Pro aktuální realizaci poptávek - použijte prosím viz. níže " Formulář č. 0220 " který už bude následně přeposílán na podlahářské firmy .


 Podrobný Formulář č. 0220 : Montáž schodů a schodišť se přibližuje ke konečné Cenové nabídce cca na 80 % . Podrobný formulář je zaměřen pro POPTÁVAJICÍ kteří zadávají už " VÝBĚR - DODAVATELE " pro svou poptávku a následně vyzvou firmy k reálné obhlídce poptávky ! Při reálné obhlídce se hlavně zkontroluje skutečnost - NEROVNOSTI podkladů a rozhodne se o technologii pokládky . Tyto dvě výše uvedené skutečnosti mohou mít vliv - na konečnou Cenovou nabídku .

♣ Nivelizace ( vyrovnávka ) podkladů :

Orientační Formulář 0115 :  Montáž schodů a schodišť je určen pro POPTÁVKY - které jsou teprve ze strany poptávajicího v realizační přípravě ! Poptávajicí nemá skutečnou či konečnou představu o své poptávce a bude-li vůbec v dohledné době , POPTÁVKU REALIZOVAT . Vyplněním formuláře získá ORIENTAČNÍ INFORMACE o cenách a podmínkách pro svou poptávku .
Berte na vědomí , že tento formulář bude zpracován " Sdružením podlahářů " a nebude přeposílán na ostatní Podlahářské firmy . Pro aktuální realizaci poptávek - použijte prosím viz. níže " Formulář č. 0216 " který už bude následně přeposílán na podlahářské firmy .


 Podrobný Formulář č. 0216 : Montáž schodů a schodišť se přibližuje ke konečné Cenové nabídce cca na 80 % . Podrobný formulář je zaměřen pro POPTÁVAJICÍ kteří zadávají už " VÝBĚR - DODAVATELE " pro svou poptávku a následně vyzvou firmy k reálné obhlídce poptávky ! Při reálné obhlídce se hlavně zkontroluje skutečnost - NEROVNOSTI podkladů a rozhodne se o technologii pokládky . Tyto dvě výše uvedené skutečnosti mohou mít vliv - na konečnou Cenovou nabídku .

♣ Montáž OSB desek a dřevotřísky :

Orientační Formulář 0117 :  Montáž schodů a schodišť je určen pro POPTÁVKY - které jsou teprve ze strany poptávajicího v realizační přípravě ! Poptávajicí nemá skutečnou či konečnou představu o své poptávce a bude-li vůbec v dohledné době , POPTÁVKU REALIZOVAT . Vyplněním formuláře získá ORIENTAČNÍ INFORMACE o cenách a podmínkách pro svou poptávku .
Berte na vědomí , že tento formulář bude zpracován " Sdružením podlahářů " a nebude přeposílán na ostatní Podlahářské firmy . Pro aktuální realizaci poptávek - použijte prosím viz. níže " Formulář č. 0218 " který už bude následně přeposílán na podlahářské firmy .


 Podrobný Formulář č. 0218 : Montáž schodů a schodišť se přibližuje ke konečné Cenové nabídce cca na 80 % . Podrobný formulář je zaměřen pro POPTÁVAJICÍ kteří zadávají už " VÝBĚR - DODAVATELE " pro svou poptávku a následně vyzvou firmy k reálné obhlídce poptávky ! Při reálné obhlídce se hlavně zkontroluje skutečnost - NEROVNOSTI podkladů a rozhodne se o technologii pokládky . Tyto dvě výše uvedené skutečnosti mohou mít vliv - na konečnou Cenovou nabídku .