Poptávkové FORMULÁŘE pro rok 2020

♣ Plovoucí a Dřevěné podlahy CLICK :

Orientační Formulář 0105 :  Plovoucí a Dřevěné podlahy CLICK je určen pro POPTÁVKY - které jsou teprve ze strany poptávajicího v realizační přípravě ! Poptávajicí nemá skutečnou či konečnou představu o své poptávce a bude-li vůbec v dohledné době , POPTÁVKU REALIZOVAT . Vyplněním formuláře získá ORIENTAČNÍ INFORMACE o cenách a podmínkách pro svou poptávku .
Berte na vědomí , že tento formulář bude zpracován " Sdružením podlahářů " a nebude přeposílán na ostatní Podlahářské firmy . Pro aktuální realizaci poptávek - použijte prosím viz. níže " Formulář č. 0206 " který už bude následně přeposílán na podlahářské firmy .


 Podrobný Formulář č. 0206 : Plovoucí a Dřevěné podlahy CLICK se přibližuje ke konečné Cenové nabídce cca na 80 % . Podrobný formulář je zaměřen pro POPTÁVAJICÍ kteří zadávají už " VÝBĚR - DODAVATELE " pro svou poptávku a následně vyzvou firmy k reálné obhlídce poptávky ! Při reálné obhlídce se hlavně zkontroluje skutečnost - NEROVNOSTI podkladů a rozhodne se o technologii pokládky . Tyto dvě výše uvedené skutečnosti mohou mít vliv - na konečnou Cenovou nabídku .

♣ Palubkové a vícevrstvé podlahy :

Orientační Formulář 0107 :  Palubkové a vícevrstvé podlahy je určen pro POPTÁVKY - které jsou teprve ze strany poptávajicího v realizační přípravě ! Poptávajicí nemá skutečnou či konečnou představu o své poptávce a bude-li vůbec v dohledné době , POPTÁVKU REALIZOVAT . Vyplněním formuláře získá ORIENTAČNÍ INFORMACE o cenách a podmínkách pro svou poptávku .
Berte na vědomí , že tento formulář bude zpracován " Sdružením podlahářů " a nebude přeposílán na ostatní Podlahářské firmy . Pro aktuální realizaci poptávek - použijte prosím viz. níže " Formulář č. 0208 " který už bude následně přeposílán na podlahářské firmy .


 Podrobný Formulář č. 0208 : Palubkové a vícevrstvé podlahy se přibližuje ke konečné Cenové nabídce cca na 80 % . Podrobný formulář je zaměřen pro POPTÁVAJICÍ kteří zadávají už " VÝBĚR - DODAVATELE " pro svou poptávku a následně vyzvou firmy k reálné obhlídce poptávky ! Při reálné obhlídce se hlavně zkontroluje skutečnost - NEROVNOSTI podkladů a rozhodne se o technologii pokládky . Tyto dvě výše uvedené skutečnosti mohou mít vliv - na konečnou Cenovou nabídku .